Pomysły na domowe majsterkowanie

Pomysły na domowe majsterkowanie

Każdy chce domu, który wygląda i czuje się piękny. Jest coś o powrocie do domu do dobrze udekorowanego, ciepłego i schludnego domu, który daje natychmiastowe poczucie radości. Jeśli mieszkasz w mieszkaniu i szukasz łatwych i niedrogich pomysłów na remont domu, jest to artykuł, który na pewno Ci się spodoba.

Oto niektóre z najlepiej wypróbowanych i przetestowanych pomysłów na remont domu DIY.

Dodaj do zakładek ten artykuł i rozpocznij realizację jednego projektu na raz. Nie zapomnij podzielić się nim z przyjaciółmi!
# 1 Zmiana salonu

Pierwszą rzeczą, którą zobaczysz po powrocie do domu, jest twój salon. Twoi goście mogą czasem nie wychodzić poza salon. Więc jeśli masz możliwość modernizacji tylko jednego pokoju, zacznij od salonu.

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić.

Maluj ścianę: Tylko jedna ściana akcentująca potrafi zdziałać cuda! Znajdź kolor, który pasuje do Twoich mebli i kup go w lokalnym sklepie z farbami. Kup też wałek. Połóż gazetę u podnóża ściany i zacznij ją malować. Po zakończeniu można nawet wzornik w niektórych projektach dla jakiegoś dodatkowego stylu. Zaufaj nam, kiedy to mówimy, ściany z wypustkami rzadko wychodzą z mody.

Udekoruj ściany: Jeśli możesz, użyj wiertarki elektrycznej, aby umieścić gwoździe na ścianie z wolną przestrzenią. Zawieś zdjęcia swojej rodziny lub obrazów. Możesz również uzyskać instrukcje dotyczące sztuki DIY za pomocą materiałów z recyklingu lub nawet tanich, takich jak rolki papieru toaletowego, puszki i wiele więcej!

ZOBACZ TEŻ  Skuteczne sposoby na kreta w ogrodzie – sprawdzone metody walki

Gwóźdź w niektórych półkach: można je łatwo kupić w Internecie. Witryny e-commerce są dobrym miejscem do rozpoczęcia. Wymagają tylko prostej wiertarki i kilku gwoździ. Następnie możesz użyć tych półek, aby wyświetlić niektóre elementy show, a nawet przechowywać książki / małe przedmioty.

# 2 Kuchnia

Kuchnie to miejsca, w których ciężko pracujesz przez kilka godzin. Dlatego ważne jest, aby kuchnie były nie tylko funkcjonalne, ale także przyjemne wizualnie. W przeciwnym razie nienawidziłbyś idei umieszczenia stopy w środku.

Oto kilka prostych DIYów kuchennych.

Połóż więcej półek: w kuchni nigdy nie będzie wystarczającej ilości półek. Nie można jednak wstawiać szafek, ponieważ może to wymagać więcej niż podstawowych narzędzi. Można tu wykorzystać półki ścienne. Takie elementy zawsze wyglądają wspaniale wiszą na ścianach i zapewniają bardzo potrzebne miejsce do przechowywania. Jak wspomniano wcześniej, możesz je kupić w dowolnych witrynach handlu elektronicznego i nie będą Cię to kosztować.

Pomaluj swoje szafki: wybierz jednolity kolor – białe są najlepsze, ale wszystko działa. Pomaluj wszystkie szafki w jednolity kolor. Gdy to zrobisz, zauważysz, że kuchnia nie tylko wydaje się jaśniejsza, ale również daje wrażenie, że jest więcej miejsca.

ZOBACZ TEŻ  Wytyczne, aby Twoje mieszkanie było bezpieczniejsze

#3 sypialnie

A teraz przechodzimy do reorganizacji sypialni. Jest to przestrzeń, w której ludzie uciekają w chorobach i zdrowiu, a pod koniec męczącego dnia. Tak duże znaczenie ma uzyskanie odpowiedniego wystroju. Nikt nie chce, aby ponura, nudna sypialnia była pierwszą rzeczą, jaką widzą, gdy się budzą, lub ostatnią, która widzi przed snem.

Wszystkie wskazówki, które można zastosować w salonie, z łatwością odnoszą się również do sypialni. Co oznacza, że ​​możesz wypożyczyć wszystkie punkty podrzędne z działu 1 – pomaluj ścianę, powiesić kilka obrazów, umieść trochę grafiki na ścianie itp. Oprócz tych hacków, oto kilka naprawdę popularnych.

Dodaj akcenty: Każdy obiekt lub oświetlenie, które zmienia atmosferę pokoju, liczy się jako akcent. Niektóre rzeczy, które możesz zrobić, to: dodanie dwóch lamp po obu stronach łóżka, umieszczenie dużego dywanu u podnóża łóżka, wysoka lampa podłogowa w rogu, kolorowe krzesła i inne meble itp. Może być potrzebna kombinacja akcenty, aby osiągnąć pożądany wygląd